Ulihrach půjde na úvod Wimbledonu proti Roddickovi

Tenistu Bohdana Ulihracha čeká v prvním kole grandslamového turnaje ve Wimbledonu Američan Roddick. Jiří Novák se na úvod utká s Brazilcem Meligenim a Jan Vacek s Golmardem z Francie. Daniela Bedáňová nastoupí proti Noorlanderové z Nizozemí. Adrianě Gerši přiřkl los v All England Clubu Neffaovou-De Los Riosovou z Paraguaye, Denise Chládkové Němku Müllerovou a Květoslavě Hrdličkové Francouzku Foretzovou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bohdan Ulihrach | Foto: ATP tenis

Nasazená jednička Australan Hewitt změří síly na úvod Wimbledonu s Björkmanem ze Švédska, jeho krajan Johansson - turnajová osmička - zase s Brazilcem Sarettou. Pátý nasazený Rus Kafelnikov nastoupí proti Hrbatému ze Slovenska, trojka Agassi z USA proti Izraelci Levymu. Francouze Piolina čeká druhý nasazený Safin z Ruska a Američan Sampras - turnajová šestka - si to rozdá s Britem Lee. V ženském pavouku zahájí třetí grandslam sezóny jednička Venus Willamsová z USA proti Britce O'Donoghueové, její sestra Serena - nasazená dvojka- proti Dominikovicové z Austrálie. Čtyřka - krajanka Monika Selešová začíná se Španělkou Besovou, další Američanka Capriatiová, která je turnajovou trojkou, nastoupí proti Husárové ze Slovenska.

Jediný grandslam na trávě - Wimbledon - startuje v All England Clubu 24. června.

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme