V malém pražském derby Slavia lehce porazila Bohemians

V dohrávce 2. kola Gambrinus ligy porazili fotbalisté Slavie v malém pražském derby Bohemians 4:1 po poločase 1:1. Slavii tak patří v ligové tabulce 4. místo s aktivním skóre 5:2, Bohemians jsou bez bodu na předposlední 15. příčce se skóre 3:7.

SK Slavia Praha | Foto: Jan Rosenauer

První poločas nabídl velkou převahu Slavie. Paradoxně šli do vedení hosté nádhernou trefou Kuliga z voleje z 27. minuty - 0:1. O šest minut později však bylo vyrovnáno, když se trefil jeden z bratrů Petroušů na hřišti, v sešívaném dresu Adam. Ani po přestávce se obraz hry nezměnil a Slavia šla brzy do dvoubrankového vedení. V 50. minutě Vachoušek a hned po rozehrávce Došek dokonali dokonalý obrat - 3:1. Když se o deset minut později trefil Piták, Klokani byli na ručník. Do konce zápasu se již ve velkém horku nic nezměnilo.

Slavia Praha - Bohemians Praha 4:1 (1:1)

Branky: 33. A. Petrouš, 50. Vachoušek, 51. T. Došek, 60. Piták - 27. Kulig. Rozhodčí: Řehoř - Amler, Vodička. 3709 diváků.

Slavia Praha: Černý - L. Došek (60. Müller, 70. Suchopárek), Bejbl, A. Petrouš, Hrdlička - Piták, Dostálek, Gedeon (80. Kuchař), Skácel - T. Došek, Vachoušek.

Bohemians Praha: Čontofalský - M. Petrouš, Doležal, Janáček, Kulig - Kisel, Szabó (75. Matuszny), Dvořák, Šírl - Hartig (55. Melecký), Šenkeřík (86. Kotrys).

Karel Vojíř Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít