V NHL padl kuriózní gól

Na jeden gól Anaheimu přihrál český útočník Petr Sýkora v nedělním utkání hokejové NHL. Jeho tým však podlehl na domácím ledě Detroitu 2:4. V dresu Red Wings se dařilo Brendanu Shanahanovi, který vstřelil dvě branky. Ve druhém utkání přehrálo Chicago doma Buffalo 3:0.

NHL

Kuriózní gól padl v zápase mezi rudými křídly z Detroitu a Anaheimem. V poslední minutě druhé třetiny signalizoval rozhodčí odložený trest Detroitu a tak gólman Giguere zamířil na střídačku. Mezitím Oates poslal zpoza branky Detroitu zpětnou přihrávku, kterou však nikdo nezachytil, puk přejel přes celé kluziště a skončil v prázdné brance Anaheimu.

Ve druhém nočním utkání přehrálo Chicago doma Buffalo 3:0, když jednou skórovalo při vyrovnaném počtu hráčů na ledě, jednou v přesilovce a jednou v oslabení. Brankář Jocelyn Thibault si připsal 26 zákroků a zaznamenal 28. čisté konto v kariéře.

Výsledky:

Chicago - Buffalo 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) Branky: 2. Klemm, 25. Arnason, 27. Žamnov. Střely na branku: 32:26. Diváci: 16.910.

Anaheim - Detroit 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) Branky: 40. Kariya (P. Sýkora), 46. Salei - 1. a 40. Shanahan, 39. Lidström, 54. Zetterberg. Střely na branku: 30:32. Diváci: 17.174.

Karel Fejfar Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít