Ve finále Poháru ČMFS se střetnou pražská "S"

Fotbalisté pražské Slavie zdolali v druhém semifinálovém duelu Poháru ČMFS na Strahově Baník Ostrava 1:0 a postoupili do finále. V něm se 13. května utká se svým odvěkým rivalem Spartou, která v úterý porazila druholigový Most 2:0.

ČMFS

Jediný gól zápasu vstřelil na začátku druhého poločasu ranou z dvaceti metrů Patrik Gedeon. Byl to do té doby první střelecký pokus směřující na branku. Do vedení mohli však jít už v 9. minutě Ostravští, ale Proházska trefil jen tyč Černého svatyně. Před koncem mohl přidat pojistku sešívaných Došek, který po hezkém uvolnění sám před Suskem mířil daleko vedle branky.

Slavia Praha - Baník Ostrava 1:0 (0:0)

Branka: 48. Gedeon. Rozhodčí: Beneš - Amler, Hranický. Diváci: 4625.

Karel Vojíř Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít