Velasco se u českých volejbalistů příliš neohřál

Česká volejbalová reprezentace mužů se musí poohlédnout po novém hlavním kouči. Argentinec Julio Velasco totiž po půlročním angažmá odmítl prodloužit končící smlouvu. Jeho nástupcem by se měl stát dosavadní asistent Pavel Řeřábek. Český volejbalový svaz odůvodnil své rozhodnutí tím, že jednání s Velascem ztroskotala na otázce financí a uvolňování reprezentantů v plážovém volejbalu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Julio Velasco | Foto: Radio Praha

Argentinský renomovaný kouč převzal národní tým v květnu s vizitkou slavného kouče, který dvakrát vyhrál s Italy mistrovství světa a třikrát evropský titul. Český tým připravoval na šampionát v Argentině, kde Češi ze šesti zápasů jen jeden vyhráli a obsadili 13.-16. místo ze 24 účastníků. Volejbalový svaz nyní bude hledat Velaskova nástupce, prvním kandidátem je prý asistent Pavel Řeřábek. Ten má s reprezentací bohaté zkušenosti, i když většinu trenérské dráhy prožil u ženského týmu. Vede extraligovou Slavii Praha a ještě pracuje na svazu jako šéftrenér ženské složky.

Vojtěch Bidrman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme