Viktoriáni se znovu dotáhli na čelo

Fotbalisté Viktorie Žižkov porazili v dohrávce 24. kola Gambrinus ligy poslední celek tabulky Opavu 2:0 a bodově se znovu dotáhli na vedoucí Liberec a druhou Spartu. Zbytek naší nejvyšší soutěže tak slibuje drama v boji o titul až do posledního kola.

FK Viktoria Žižkov | Foto: Jan Rosenauer

Žižkovští se ujali vedení už ve 3. minutě, když pokutový kop za faul na Straceného proměnil Pikl. Ve druhém poločase potom Sabou vedení dorážkou do sítě pojistil a domácí už si tři body bez problémů uhlídali.

Viktoria Žižkov - SFC Opava 2:0 (1:0) Branky: 3. Pikl z pen., 56. Sabou. Rozhodčí: Šedivý - Amler, Hojsík. Diváci: 1734.