Vítkovice jsou v semifinále play off extraligy

V rozhodujícím sedmém čtvrtfinálovém duelu zvítězily Vítkovice v Pardubicích 4:3 po třetinách 2:1, 1:1 a 1:1 a stejným výsledkem vyhrály i celou sérii. Vítězný gól vstřelil ve druhé minutě závěrečné třetiny Martin Procházka. Semifinálovým soupeřem Vítkovic bude úřadující mistr pražská Sparta.

Branky a nahrávky: 10. Jančařík (P. Sýkora), 22. S. Procházka (Filip), 41. J. Kudrna (Filip, S. Procházka) - 9. Pavelek (Sršeň), 13. Moravec, 33. Kaděra (Selingr), 42. Martin Procházka (Moravec, I. Padělek). Rozhodčí: Šindler - Cambal, Unzeitig. Vyloučení: 5:9. Využití: 1:0. Diváci: 8895. Konečný stav série: 3:4.

Pardubice: Barta - Píša, Divíšek, Mudroch, Jančařík, Malinský, Duben - P. Sýkora, Janecký, Mikeska - J. Kudrna, Rolínek, Lubina - Kábrt, Filip, S. Procházka.

Vítkovice: Prusek - Jerofejev, Philipp, Vilášek, Galvas, Výtisk, Zátopek - I. Padělek, Moravec, Martin Procházka - Kaděra, Pospíšil, Selingr - Tomášek, Štraub, Pavelek - Sršeň.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít