Vítkovice srovnaly, Liberci schází krok

Hokejisté Vítkovic porazili ve druhém utkání semifinále Zlín 5:1 a vyrovnali stav série na 1:1 na zápasy. Třetí utkání se hraje v sobotu ve Zlíně. Hokejisté Liberce porazili ve čtvrtém barážovém utkání o účast v nadcházejícím ročníku extraligy Kladno 3:0 a vedou v sérii hrané na čtyři vítězství 3:1. Pátý zápas se hraje v neděli v Kladně.

Extraliga

Extraliga

HC Vítkovice - Continental Zlín 5:1 (4:1, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Kaděra (I. Padělek), 11. Irgl (Výtisk), 15. Čermák (I. Padělek), 16. Melenovský (Burger, Moravec), 38. Moravec (Melenovský) - 20. Čajánek (Hamrlík). Rozhodčí: Haškovec, Kolísek - Šátava, Bláha. Vyloučení: 7:9, navíc Pavelek (Vítkovice) 10 minut. Bez využití. Diváci: 9320 (vyprodáno).

Vítkovice: Trvaj - Philipp, Galvas, Škuta (3. Seman), Chmelíř, Výtisk, Zápotočný, od 41. navíc Škuta - Melenovský, Burger, Moravec - Kaděra, I. Padělek, Pavelek - Irgl, Čermák, M. Tomášek - od 41. minuty navíc Krenželok, A. Padělek, Selingr. Zlín: Mařík (16. Tuček) - Hamrlík, Zubíček (26. Malena), Marušák, Blaťák, Mojžíš, Homer (41. Zubíček) - Okál, Čajánek, Somík - Balaštík, Leška, Pivko - I. Rachůnek, M. Čech, Jenáček - od 24. minuty navíc Ambruz, Mokrejš, Záhorovský.

Bílí tygři Liberec - Vagnerplast Kladno 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky:

16. Kočí (Krstev), 27. M. Hájek (Moskal), 43. Jankových (Rozsíval, M. Musil). Rozhodčí: Rejthar, Dvořák - Čížek, Padevět. Vyloučení: 5:3, navíc Cartelli (Kladno) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 6500. Stav série: 3:1.

Liberec: Falta - M. Beránek, Krstev, Vála, Jan Kudrna, J. Moravec, Kočí, Holub - Rozsíval, M. Musil, Jankových - Kábrt, P. Horčička, Jiří Kudrna - M. Hájek, Moskal, Plodek - Víšek, Nýč, L. Paleček. Kladno: Orct - Kruliš, D. Hájek, Skuhrovec, Dlouhý, Cartelli, Skrbek (21. Kříž) - L. Svoboda (41. Kalla), Skuhravý, Geffert (41. Jiří Kameš) - M. Havel, Gardoň, Klimt - Horna, Plekanec, Hořava - R. Kysela.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít