Volejbalistkám vstup do ME nevyšel

České reprezentantky prohrály v úvodním utkání na evropském šampionátu volejbalistek v bulharské Varně s celkem Rumunska 1:3 . Českému týmu utekl začátek zápasu, v prvním setu prohrával rychle 2:7 a soupeřky náskok udržely. Druhou sadu získaly Češky v dramatické koncovce, ale ve zbývajících už byly Rumunky opět lepší. Druhým soupeřem českého týmu bude Francie.

Výsledky:

Skupina A: Česká republika - Rumunsko 1:3 (-21, 24, -21, -22), Čas: 83 minut. Diváci: 400. Sestava ČR: Šimánková, Ritschelová, Bucková, Jenčková, Schwobová, Havlová, libero Tomanová - Mocová, Sieglová, Horká, Jamborová.

Bulharsko - Řecko 3:1 (-21, 15, 22, 16), Rusko - Francie 3:0 (23, 22, 16).

Skupina B: Ukrajina - Chorvatsko 3:0 (25, 16, 16), Itálie - Polsko 3:1 (17, 15, -20, 21), Německo - Nizozemsko 3:1 (-24, 22, 15, 18).

Petr Souček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít