Vsetín v semifinále play off extraligy

Prvními semifinalisty hokejového play off extraligy se stali podle očekávání hokejisté Vsetína. Naopak Slavia prohrála v šestém utkání se Znojmem a stav této série je 3:3.

Hokejisté Vsetína zvítězili v šestém čtvrtfinále play off extraligy nad Zlínem 3:2 v prodloužení a vyhráli celou sérii 4:2 na zápasy. Rozhodující branku vstřelil v 64. minutě Burger.

Branky a nahrávky: 8. Okál (Čajánek, Hamrlík), 38. Okál (Leška) - 2. Burger (Stantien), 19. Pardavý (Dopita), 64. Burger. Rozhodčí: Turčan - Cambal, Unzeitig. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:0. Diváci: 8200 (vyprodáno). Konečný stav série: 2:4.

Zlín: Hudáček - Hamrlík, Malena, Marušák, Blaťák, Luža, Žižka - Okál, Čajánek, Somík - Balaštík, Leška, Zdráhal - Rachůnek, Ministr, Jenáček.

Vsetín: Kameš - Tesařík, Zubíček, Jaškin, Srdínko, Nedoma, Štrbák - Pardavý, Dopita, Tomajko - Veselý, Burger, Stantien - Paroulek, Lipianský, Krayzel.

Hokejisté pražské Slavie prohráli v šestém čtvrtfinálovém zápasu play off extraligy se Znojmem 2:3 po třetinách 1:2, 1:1 a 0:0. Hosté srovnali stav série na 3:3 a rozhodující souboj o postup do semifinále sehrají oba celky v pátek ve Znojmě.

Branky a nahrávky: 4. Branda (D. Pojkar, Alinč), 26. Hejda (Ujčík, Alinč) - 4. Vorel (Uram), 13. Pazourek, 31. Kaňkovský (P. Pucher, Mařák). Rozhodčí: Bolina - Čížek, Padevět. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:1. Diváci: 4813. Stav série: 3:3.

Slavia Praha: Málek - J. Novák, Snopek, P. Kadlec, Hejda, P. Martínek, D. Pojkar - Matějovský, Čermák, Sup - Kotásek, Alinč, Branda - Ujčík, Rousek, Hübl - Šaffer, Klobouček, Tomica.

Znojmo: O. Svoboda - Holík, Havíř, Švindl (21. Valko), Heš, Jakeš, Petlák - Mařák, P. Pucher, Kaňkovský - Milan Procházka, Pazourek, Fink - Uram, Vorel, Bělohlávek - Jantovský, Haman, Plášek.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít