Vsetín vyhrál základní část extraligy

Hokejisté Pardubic prohráli v předehrávce 49. kola doma se Vsetínem 0:1. Jediný gól vstřelil v páté minutě Jan Tomajko.

Hokejisté Vsetína porazili v dnešní předehrávce 49. kola extraligy Pardubice 1:0, když jediný gól vstřelil v páté minutě Jan Tomajko, a vyhráli základní část soutěže. V tabulce mají totiž čtyři kola před koncem na prvním místě před Pardubicemi náskok už 16 bodů a ani třetí Zlín je už nemůže ohrozit.

Pardubice - Vsetín 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) Branka a přihrávka: 5. Tomajko (Pardavý). Rozhodčí: Haber - Chytil, Pospíšil. Vyloučení: 2:5. Bez využití: Diváci: 4275.

Sestavy: Pardubice: Barta - Mudroch, Pácal, Malinský, Jančařík, Duben, Divíšek - P. Sýkora, Janecký, Mikeska - J. Kudrna, T. Blažek, Lubina - Tvrdík, Filip, S. Procházka. Vsetín: Pešat - Tesařík, Zubíček, Jaškin, Srdínko, Nedoma, Štrbák - Pardavý, Krayzel, Tomajko - O. Veselý, Burger, Stantien - Paroulek, Lipianský, Kucharczyk.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít