České biatlonisty motivuje k úspěchu i neobvyklá sázka. Servisman ji uzavřel s Markétou Davidovou

Miliony mužů po celém světě si v listopadu nechávají narůst knír, aby podpořili kampaň Movember. Patří mezi ně i servisman českých biatlonistů Šimon Kubina – jeho tvář ale i v prvních prosincových dnech stále zdobí hustý porost.

Östersund Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šimon Kubina | Foto: (C) Český biatlon Petr Slavík

Listopad sice skončil, ale servisman českého biatlonového týmu Šimon Kubina svůj knír stále neoholil. Důvodem je sázka, kterou uzavřel s Markétou Davidovou.

Přehrát

00:00 / 00:00

Biatlonistka Markéta Davidová uzavřela sázku se servismanem českého týmu

„Pokud budou mít čeští sportovci na každém závodu Světového poháru medaili, tak si ho nechám. Eva Puskarčíková mi ho navíc bude barvit. Já jsem totiž bohužel od přírody blonďák,“ popsal sázku Radiožurnálu Kubina.

V nedělním sprintu se každopádně Markéta Davidová postarala o to, že servismanův knír ještě minimálně do dalších závodů v Hochfilzenu poroste. Pokud by se i v Rakousku postavila na stupně vítězů, pojede Kubina s touhle ozdobou také na předvánoční Světový pohár do Francie a tak dále.

‚Nejsem si jistá, jestli bych to bez ní zvládla.‘ Biatlonistka Davidová vděčí za bronz i spolubydlící

Číst článek

Sami biatlonisti se touhle sázkou baví, a když půjčíte rozhlasový mikrofon Michalu Krčmářovi, rád Davidovou a další na tohle téma vyzpovídá.

„Když se na něj nemusím dívat, tak je dobrej, ale přála bych mu, aby mu zůstal co nejdéle,“ shodují se české reprezentantky.

„Samozřejmě že budu rád, když můj knír poroste do abnormální velikosti a vydrží do konce sezony,“ usmívá se servisman českého týmu.

Pokud byste tedy potkali na jaře Šimona Kubinu s nezvykle hustým knírem, znamenalo by to, že má za sebou český tým mimořádnou sezonu.

David Nyč, mim Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme