Gabča ví, kdo má jaký telefon, reaguje šéf biatlonu na možný návrat Koukalové

Gabriela Koukalová je po vydání kontroverzní knihy trochu v ústraní, teď ale nevyvrátila možnost návratu. Prezident biatlonového svazu Jiří Hamza by ji rád přivítal zpět v týmu.

Pokljuka/Slovinsko Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Gabriela Koukalová bojovala až do cíle. Páté místo jí uniklo o dvě desetiny

Gabriela Koukalová bojovala až do cíle. Páté místo jí uniklo o dvě desetiny | Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík

„Musím říct, že je docela obtížné sledovat v tuhle chvíli ten sport. Skončila jsem ze zdravotních důvodů, nechtěla jsem končit dobrovolně. Je docela náročné to sledovat,“ rozpovídala se Gabriela Koukalová v rozhovoru pro server iSport.cz o tom, jak trénuje a plánuje se „dostat se do vrcholné formy.“

Přehled tisku: možný návrat Koukalové, maskování zdražování elektřiny a alkoholismus v Česku

Číst článek

Logicky navazuje dotaz, zda se ještě někdy vrátí k závodění. Odpověď je neurčitá, ale protože rovnou nezazní razantní „ne“, samozřejmě se nabízí i další otázky.

Bývalí reprezentační kolegové a kolegyně Koukalové jsou v těchto dnech na Světovém poháru v Pokljuce.

„Za sebe musím říct, že jsem od rána na závodišti a vůbec jsem neměl čas sledovat, co se kde píše. Žádné nové informace nemám,“ reaguje sportovní ředitel týmu Ondřej Rybář. 

Jako by to bylo tabu

Mezi závodníky jako by bylo téma návratu Gabriely Koukalové tabu a na zmínku o Koukalové tak nějak automaticky navazuje ironický úsměv.

„Gabča ví, kdo má jaký telefon. A jestli chce závodit, uděláme pro to všechno. Pokud nebude chtít závodit, tak nám asi volat nebude,“ říká prezident Českého svazu biatlonu Jiří Hamza.

„Každý sportovec je u nás vítaný a Gabča pro český biatlon udělala hodně. Ale teď je situace zkrátka jiná. Pokud bude chtít závodit, budeme moc rádi a musíme si nastavit podmínky, za kterých bude závodit,“ dodává Hamza.

Těžko říct, s jakými úmysly Koukalová pronesla tyhle věty, šéf českého biatlonu by se evidentně jejímu návratu nebránil, ale je otázkou, jak by reagoval zbytek týmu.

David Nyč Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme