Žižkov si poradil v Poháru UEFA s týmem Ženis Astana

Fotbalisté Viktorie Žižkov porazili v úvodním utkání předkola Poháru UEFA kazašský tým Ženis Astana 3:0. Branky vítězů vstřelili až ve druhéím poločase Marián Dirnbach, Kennedy Chihuri a Petr Mikolanda.

utkání Žižkov -  Ženis Astana

utkání Žižkov - Ženis Astana | Foto: Michal Doležal

Branka Petra Mikolandy přitom padla až v devadesáté minutě a je důležitá pro Pražany vzhledem k odvetě předkola. Ta se bude hrát za dva týdny v kazašské metropoli.

Výsledek:

Viktoria Žižkov - Ženis Astana 3:0 (0:0)

Branky: 53. Dirnbach, 60. Chihuri, 90. Mikolanda. Rozhodčí: Kelly - Foley, Delaney (všichni Ir.). ŽK: Mlejnský - Luněv, Jurin. Diváci: 1216.

Viktoria Žižkov: Pižanowski - Buryán (42. Dirnbach), Mlejnský, Klimpl, Mikulík - Ščasný, Pikl, Sabou, Hottek - Chihuri (79. Janoušek), Oravec (84. Mikolanda). Trenér: Lavička.

Ženis Astana: Gusev - Kozulin, Krukovec, Luněv, Zabelin - Barsukov, Šiškin (75. Chochlov), Adijev (60. Jurin), Lovčev, Aksenov - Méndes. Trenér: Irchin.

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít