Žižkov zvýšil náskok v čele tabulky po remíze s Bohemians

Fotbalový tým Viktoria Žižkov, který vede tabulku první ligy, uhrál venku remízu 1:1 v předehrávce 19. kola s třetím celkem Bohemians. Ve vršovickém ďolíčku předváděli hráči ze začátku fotbal bez šancí, až ve 45. minutě otevřel skóre hostující Tomáš Hunal. Ve druhém poločase vyrovnal Zdeněk Šenkeřík.

FK Viktoria Žižkov

FK Viktoria Žižkov | Foto: Jan Rosenauer

Výsledek:

Bohemians Praha - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1), branky: 69. Šenkeřík - 45. Hunal. Rozhodčí: Liba - Amler, Pokorný. ŽK: Petrouš, Janáček - Pospíšil, Chihuri. ČK: 49. Hunal, diváci: 3038

Sestavy: Bohemians: Čontofalský - Petrouš (90. Obermajer), Horák, Janáček, Kulig - Kisel, Dvořák, Melecký, Šírl (63. Šnajdr) - Šenkeřík (80. Opic), Baláž; Žižkov: Pižanowski - Ščasný, Mlejnský, Hunal, Mikulík - Stracený, Pikl, Sabou, Šmarda (90. Klimpl) - Chihuri, Pospíšil (76. Oravec)

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít