Znojemští a vsetínští hokejisté mají stále nejblíže do play-off

V 50. kole hokejové Český Telecom extraligy se vesměs dařilo domácím. Vítkovice porazily Zlín 5:0, Vsetín České Budějovice 3:2 v prodloužení, Pardubice Spartu 2:1, Znojmo vyhrálo nad Havířovem 8:0, Litvínov remizoval s Plzní 4:4, Liberec podlehl Třinci 1:3 a Slávia zdolala Karlova Vary 2:1 v prodloužení. Sedmé Znojmo má v aktuální tabulce 73 body, týmy na dalších pozicích ztrácejí vždy další bod - osmý je Vsetín, deváté právě Karlovy Vary a desátá Plzeň má na kontě rovných 70 bodů.

Extraliga

Extraliga

Vítkovice - Hamé Zlín 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 17. Pavel Kumstát (Philipp), 18. Kaděra (D. Moravec, Pavel Kumstát), 21. Kaděra (Burger, D. Moravec), 48. Irgl (Selingr, Výtisk), 56. I. Padělek (Krayzel, Gron). Rozhodčí: Homola, Svoboda - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 5:6, navíc Olesz (Vítkovice) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 4222.

JME Znojemští Orli - Havířov Panthers 8:0 (5:0, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 2. Erat (Barus, Plášek), 5. Pucher (Uram, Snopek), 7. Benák (Barus, Plášek), 12. Melenovský (Milan Procházka), 16. Křetínský (Soudek, Haman), 49. Plášek (Toman), 59. Erat (Benák), 60. Snopek (Pucher). Rozhodčí: Husička, Turčan - Unzeitig, Cambal. Vyloučení: 6:8, Boháček (Havířov) 10 min. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4900.

ČSOB Pojišťovna Pardubice - Sparta Praha 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 11. Jaroslav Kudrna (T. Blažek, Lubina), 39. Průcha (Koukal) - 1. Bělohlav (Leška, Paroulek). Rozhodčí: Minář, Venglář - Chytil, Pospíšil. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 9178.

Vsetínská hokejová - České Budějovice 3:2 v prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Demel (Jaškin, Luža), 50. Kotásek (Frolo, Demel), 62. Demel (Jaškin, Luža) - 42. Turek (R. Suchánek, Štraub), 58. Štraub (Míka, R. Suchánek). Rozhodčí: Souček, Nečas - Čížek, Padevět. Vyloučení: 9:13, navíc Demel 2 x 10 minut - Jasečko, Babka oba 5 minut a do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 4120.

Chemopetrol Litvínov - Keramika Plzeň 4:4 po prodl. (2:3, 2:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Trávníček (Kotrla), 3. Steiner (Prorok, Havel), 24. Steiner (Ťupa, Prorok), 25. V. Hübl (Žemlička) - 1. Dvořák, 4. Dvořák (J. Straka, Andrašovský), 14. Adamský (I. Vlček), 54. Andrašovský (Dvořák). Rozhodčí: Bolina, Jebavý - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 7:5, navíc Bombic 10 min., Kotrla - Matějovský, Jiří Hanzlík všichni 5 min. a do konce utkání, Branda 10 min. Bez využití. Diváci: 1956.

Bílí Tygři Liberec - Oceláři Třinec 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 38. Kašpařík - 26. Zadina (J. Malinský, Pletka), 31. Zadina (Pletka), 60. Pletka (Jančařík). Rozhodčí: Vokurka, Kolísek - Guth, Rittich. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 2834.

Slavia Praha - Energie Karlovy Vary 2:1 v prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Antoš (Duda), 64. Kadlec (J. Beránek, Antoš) - 38. Bednařík (Němeček). Rozhodčí: Mikula, Havlík - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1882.

Vojtěch Bidrman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít