Zranění Sionko i Šmicer ve fotbalové nominaci chybějí

Zranění záložníci Libor Sionko ze Sparty a Vladimír Šmicer z Liverpoolu chybějí v nominaci české fotbalové reprezentace pro úvodní kvalifikační dvojzápas o postup na mistrovství Evropy v Moldavsku a doma s Běloruskem. Pozván nebyl stoper Miroslav Holeňák z Liberce a Václav Koloušek, který v Salernitaně teď nehraje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

fotbalisté

Trenér Karel Brückner umožnil návrat uzdravenému obránci Marku Jankulovskému z Udine, útočníku Slavie Štěpánu Vachouškovi a také Janu Šimákovi, ačkoliv v Leverkusenu sedí v této době na lavičce náhradníků. Kapitán Pavel Nedvěd a útočník Milan Baroš nemohou v Moldavsku 12. října nastoupit pro trest z minulé kvalifikace, na utkání s Běloruskem o čtyři dny později v Teplicích však budou k dispozici. Ve výběru je zatím 21 hráčů a je pravděpodobné, že Brückner ještě někoho přidá.

Nominace ČR:

Brankáři: Petr Čech (Rennes/Fr., 4 starty, 0 branek), Antonín Kinský (Liberec, 2, 0), Radek Černý (Slavia Praha, 2, 0)

Obránci: René Bolf (Baník Ostrava, 4, 0), Zdeněk Grygera (Sparta, 8, 0), Tomáš Hübschman (Sparta, 7, 0), Marek Jankulovski (Udine/It., 14, 2), Martin Jiránek (Reggina/It., 2, 0), Petr Johana (Liberec, 11, 0), Tomáš Ujfaluši (Hamburk/Něm., 11, 2)

Záložníci: Tomáš Galásek (Ajax Amsterdam/Niz. 18, 0), Jiří Jarošík (Sparta, 13, 0), Pavel Nedvěd (Juventus Turín/It., 64, 15), Karel Poborský (Sparta, 79, 4), Tomáš Rosický (Dortmund/Něm., 22, 4), Jan Šimák (Leverkusen/Něm., 1, 0), Jiří Štajner (Hannover/Něm., 7, 0)

Útočníci: Milan Baroš (Liverpool/Angl., 12, 6), Jan Koller (Dortmund/Něm., 35, 20), Vratislav Lokvenc (Kaiserslautern/Něm., 49, 6), Štěpán Vachoušek (Slavia, 1, 0)

Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme