Hejnová a Veselý budou na MS v Pekingu obhajovat zlaté medaile

Dva čeští atleti se pokusí obhájit své světové tituly. Na mistrovství v Pekingu se 5 minut po třinácté hodině představí Vítězslav Veselý ve finále oštěpu a ve 14 hodin a 10 minut odstartuje do boje o medaile Zuzana Hejnová na čtvrtce s překážkami.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zuzana Hejnová bude na MS v Pekingu obhajovat titul v běhu na 400 metrů překážek

Zuzana Hejnová bude na MS v Pekingu obhajovat titul v běhu na 400 metrů překážek | Zdroj: ČTK

Ze semifinále postoupila Zuzana Hejnová nejrychlejším časem. Ve finále to ale podle ní žádnou roli hrát nebude.

„Budeme znovu všichni stát na startovní čáře a běží se úplně od začátku. Takže uvidí se, jak se kdo vyspí a kdo bude nejsilnější právě v tom finálovém běhu,“ naznačila. Finálový závod je na programu ve 14.10.

Již o hodinu dříve začne soutěž oštěpařů. Vítězslav Veselý zvládl bez potíží kvalifikaci, hned prvním pokusem překonal limit.

„Přál jsem si, aby to vyšlo hned prvním pokusem. Pro mě to bylo důležité. Snad je to známka dobré formy. Určitě se tady dá házet daleko. Finále bude otevřené. Silní budou Finové, ti předvádějí stabilní výkony,“ řekl.

Přímý přenos z atletického mistrovství světa můžete po 13. hodině poslouchat na internetovém streamu Český rozhlas Sport.

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme