Ondrášovka Cup: Fotbalisté Olomouce jsou v semifinále

Fotbalový Ondrášovka Cup zná svého prvního semifinalistu. Sigma Olomouc si totiž ve čtvrtfinálové odvetě poradila s Libercem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil Martin Komárek.

Vlevo Michal Zeman z Liberce, vpravo domácí hráč Michal Hubník v souboji o míč

Vlevo Michal Zeman z Liberce, vpravo domácí hráč Michal Hubník v souboji o míč | Zdroj: ČTK

Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:0 (1:0)

Sigma nastoupila do odvetného utkání s Libercem s vědomím, že z prvního duelu ze severu Čech má solidní náskok 2:0. A domácím také patřil úvod zápasu, branku se jim podařilo vstřelit ve 21. minutě, kdy si na roh Bajera naskočil stoper Martin Komárek a nechytatelnou hlavičkou otevřel skóre.

00:00 / 00:00

Fotbal OC - OLO-LIB verze.mp3

Hosté mohli srovnat stav v 55. minutě, po rohovém kopu se k míči na značce penalty dostal Lukáš Vácha, ale jeho pokus na brankové čáře vykopl obránce Janotka. Olomouc si poté vedení kontrolovala a po zásluze se také radovala z vítězství. Hanáci se tak stali prvním semifinalistou Ondrášovka Cupu.

Branka: 21. Komárek. Rozhodčí: Kovařík - Pelikán, Marek. ŽK: Kaščák - Papoušek, Vojta, Polák, Nezmar, Dočkal. Diváci: 1678. První zápas: 2:0, postupuje Olomouc.

Jan Cigánik Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít