3. kolo uzavřela fotbalová nuda: Příbram - Olomouc 0:0

Také v posledním utkání třetího kola fotbalové Gambrinus ligy bral domácí tým alespoň bod. Jenže Příbram ani hostující Olomouc předvedenou hrou a bezbrankovým výsledkem přihlížejících 3126 diváků příliš nepobavily.

V Příbrami viděli diváci hlavně řadu soubojů

V Příbrami viděli diváci hlavně řadu soubojů | Zdroj: ČTK

Ačkoli se v Příbrami bojovalo o postup na nejvyšší příčky tabulky, v první půli oba týmy spíše hledaly své prvoligové schopnosti. Moravané sice drželi míč většinu času na svých kopačkách, o tom, že by si dokázali vytvořit nějakou gólovou šanci, ale nemůže být řeč.

00:00 / 00:00

Zápas Příbram - Olomouc branku nepřinesl

Přihlížející diváky probudil ze spánku až v 55. minutě hostující Jakub Petr, který v pozici vleže nedokázal na brankové čáře dopravit míč do sítě Příbrami. Když na druhé straně netrefil odkrytou bránu ani Jakub Štochl, rozešly se oba týmy bezgólovou remízou 0:0.

1. FK Příbram - Sigma Olomouc 0:0
Rozhodčí: Matějek - Chytil, Teuber. Bez karet. Diváci: 3126.
Příbram: Hruška - Plašil, Ricka, J. Štochl, Nohýnek - Klesa (86. M. Štochl), Tarczal, Videgla, Pleško - Jurdík (61. Wágner), Huňa. Trenér: Hřídel.
Olomouc: Blaha - Janotka, Kučera, Škerle, Vepřek - Bajer, Kaščák (75. Melinho), Hořava - Šultes (78. Vašíček), Hubník, Petr (86. Navrátil). Trenér: Psotka.

Martin Hlucháň, Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít