4. kolo Gambrinus ligy: Brno - Slavia 2:3

Fotbalistům Brna se v letošní sezoně nejvyšší domácí fotbalové soutěže stále nedaří. V utkání s pražskou Slavií sice vedli v prvním poločase už 2:0, ale sešívaní se tímto stavem nenechali rozhodit a dokázali ještě nasázet do brněnské sítě tři góly.

Brno - Slavia 2:3

Brno - Slavia 2:3 | Foto: Štěpán Pokorný | Zdroj: Český rozhlas

Před zraky svých fanoušků předváděl brněnský celek pohledný fotbal pouze v prvním poločase. Ve 20. minutě, po nedůrazném vyběhnutí slávistického gólmana Vaniaka, otevřel skóre utkání domácí Kalabiška.

Úvodní polovina zápasu jasně patřila svěřencům trenéra Miroslava Beránka. Po Kalabiškovi se trefil za Vaniakova záda ještě Marek Střeštík a Brno vedlo 2:0.

00:00 / 00:00

BRNO - SLAVIA

Trpělivý tým z Edenu

Karla Jarolíma určitě potěšila po dvou inkasovaných brankách před koncem prvního poločasu trefa Jaroslava Černého. Gól do šatny nejspíše brněnské poznamenal, protože v dalším průběhu utkání už hráli hodně mizerně.

Svou třetí letošní brankou vyrovnal v 53. minutě Karol Kisel a od té doby Pražané jasně na hřišti dominovali.

Klid přinesl do slávistické kabiny Lukáš Jarolím. Ten vstřelil gól po krásné akci Černého a Vlčka. Jaroslav Černý poslal krásnou přihrávku Stanislavu Vlčkovi a ten z hranice ofsajdu odcentroval na hlavu Jarolíma., který se nemýlil.

Slávia si tedy z Brna odváží tři povinné body a zatím se usazuje na čele tabulky. Za to Brňané nedokázali ještě ve čtyřech kolech gambrinus ligy získat ani bod a se skóre 3:10 jsou na posledním místě.

4. kolo první fotbalové ligy:

Brno - Slavia Praha 2:3 (2:1). Branky: 20. Kalabiška, 28. Střeštík - 41. J. Černý, 53. Kisel, 58. L. Jarolím.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít