AC Milán zvítězil v generálce na Plzeň nad Janovem 2:0

Fotbalistům AC Milán se vydařila generálka na úterní zápas Ligy mistrů s Plzní, když ve čtrnáctém kole Serie A porazili Janov na jeho hřišti 2:0. Minimálně do neděle se tak mohou radovat z pozice lídra nejvyšší italské soutěže.

Zlatan Ibrahimovic proniká janovskou obranou

Zlatan Ibrahimovic proniká janovskou obranou | Zdroj: Reuters

O vítězství rozhodl AC Milán až ve druhém poločase. Po faulu na Zlatana Ibrahimovice viděl druhou žlutou kartu Kacha Kaladze a švédský útočník s přehledem penaltu proměnil.

Druhou branku zaznamenal Antonio Nocerino po krásné spolupráci s Kevinem-Princem Boatengem, když zakončoval do prázdné brány domácích.

Průběh zápasu narušily výtržnosti na tribunách, kde několikrát vybouchla pyrotechnika, utkání dokonce muselo být po patnácti minutách hry přerušeno kvůli slznému plynu.

Janov zaznamenal druhou prohru 0:2 v řadě a začíná se spekulovat o konci trenéra Alberta Malesaniho.