Arsenal s Rosickým v sestavě otočil utkání v Lutychu

Ve středečních utkáních Ligy mistrů se žádné překvapení neurodilo. Arsenal s Tomášem Rosickým v sestavě prohrával již v 5. minutě 2:0, utkání však dovedl do vítězného konce. V očekávaném utkání mezi Interem Milán a Barcelonou přes řadu šancí gól nepadl.

Liga mistrů

Liga mistrů | Foto: UEFA

Standard Lutych – Arsenal 2:3 (2:1)

Tomáš Rosický se poprvé po svém zranění v lednu 2008 objevil v základní sestavě Arsenalu, na hřišti vydržel 70 minut. Hosté však již v páté minutě prohrávali na hřišti Standardu Lutych 2:0. Londýňanům se podařilo snížit na konci prvního poločasu a v 78. minutě vyrovnal Vermaelen. To nebylo vše, o tři minuty později obrátil vývoj utkání Eduardo.

3. Mangala, 5. Jovanovic (pen.) – 45. Bendtner, 78. Vermaelen, 81. Eduardo

Inter Milán – Barcelona 0:0 (0:0)

Zápas dvou týmů, které mezi sebou v létě čile obchodovali branku nepřinesl. Šancí však diváci viděli celou řadu. Hlavně Katalánský klub může velké množství neproměněných šancí mrzet.

Liverpool – Debrecín 1:0 (1:0)

Domácí potvrdili roli favorita, když porazili Debrecín. Hosté, kteří dnes odehráli první utkání v Lize mistrů však s výsledkem mohou být spokojeni.

45. Kuyt

Lyon – Fiorentina 1:0 (0:0)

Po vyloučení Gilardina na konci prvního poločasu Fiorentina vzdorovala Lyonu až do 77. minuty, kdy početní výhody využil Pjanič.

76. Pjanič

Dynamo Kyjev - Rubin Kazaň 3:1 (0:1)

Kazaň dlouho tahala v utkání v Kyjevě za delší konec, ale poté, co domácí ve druhém poločase vstřelili tři branky v rozmezí 15 minut, odjíždějí bez bodů.