Atlétiko v Primera División jen remizovalo s Valencií a třetí za Realem

Fotbalisté Atlétika Madrid nevyužili příležitost dostat se na druhé místo španělské ligy. Ve šlágru 29. kola remizovali se šestou Valencií 1:1, a zůstali tak třetí o bod za městským rivalem z Realu.

Radamel Falcao (vpravo) zařídil v Primera División Atlétiku Madrid v utkání s Valencií aspoň bod | Zdroj: Reuters

Valencie nastoupila do zápasu bez útočníka Roberta Soldada, který se stále potýká se zraněním kotníku, naopak se ale do sestavy po dlouhé pauze vrátil záložník Tiago, který už doléčil zlomeninu ruky, kterou si přivodil v pohárovém utkání v Seville.

Hostující celek šel v Madridu do vedení už v 5. minutě utkání, chytrou střelou z malého vápna otevřel skóre zápasu Brazilec Jonas. Jenže jen o minutu později bylo k velké radosti domácích fanoušků srovnáno, když se zblízka proti gólmanu Alvesovi prosadil Falcao.

Kolumbijskému hráči patří v tabulce střelců pro letošní sezonu třetí místo, na svém kontě má po včerejšku už 22 branek. Druhý je Cristiano Ronaldo, vede Argentinec Lionel Messi.

Španělská fotbalová liga - 29. kolo:

Valladolid - Pamplona 1:3 (11. vlastní Rubén - 50. a 60. Kike Sola, 69. De las Cuevas), Mallorca - La Coruňa 2:3 (19. Casadesus, 86. Nsue - 27. Silvio, 48. Marchena, 60. Riki), Espaňol Barcelona - San Sebastian 2:2 (9. Garcia, 39. Stuani - 23. Zurutuza, 76. vlastní López), Atlético Madrid - Valencie 1:1 (6. Falcao - 5. Jonas).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít