Baník Ostrava se doma trápí, tentokrát prohrál s Duklou

Fotbalistům Baníku Ostrava se v této sezóně Gambrinus ligy na domácím hřišti nedaří. Ve 12. kole podlehli Dukle Praha 1:2 a prohráli tak na Bazalech šesté ze sedmi utkání.

Stadion Bazaly

Stadion Bazaly | Foto: Tomáš Adamec

FC Baník Ostrava - FK Dukla Praha 1:2 (1:1)

Fotbalisté Dukly prohráli venku naposledy na konci dubna. A svou, na nováčka vynikající bilanci, si udrželi i na Bazalech. První gól dali Pražané už ve třetí minutě, kdy velkou hrubku gólmana Pietrzkiewicze dokázal potrestat Lietava.

Baník sice zásluhou Vomáčky už za chvíli vyrovnal, ovšem poslední slovo měla v utkání poměrně bohatém na šance Dukla. Jedenáct minut před koncem zařídil hostům vítězství přesnou trefou Hanousek.

Branky: 9. Vomáčka - 3. Lietava, 79. Hanousek. Rozhodčí: Adam - Pelikán, Pilný. ŽK: Vomáčka. Diváci: 3582

Radim Sajbot, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít