Boleslav vedla v Příbrami o dva góly. Přesto brala jen bod

Fotbalisté Příbrami v dohrávce 18. kola první ligy uhráli nerozhodný výsledek 2:2 s Mladou Boleslaví, i když ještě čtyři minuty před koncem utkání prohrávali o dvě branky.

Zdeněk Šmejkal a Daniel Tarczal z Příbrami a Ludovic Sylvestre z Mladé Boleslavi | Zdroj: ČTK

1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav 2:2 (0:1)

Hosté z Boleslavi se dostali do vedení v 32. minutě, kdy se z hranice šestnácti metrů přesnou ranou prosadil Ondřej Kúdela.

Střelec branky se zapsal do historie duelu znovu v 57. minutě, tentokrát však negativním způsobem, když po faulu na unikajícího Huňu viděl červenou kartu.

00:00 / 00:00

fotbal PRI-MLB verze.mp3

Boleslav i o deseti však dokázala své vedení navýšit, o devět minut později mířil přesně k tyči Hrdlička.

Příbram však nesložila zbraně a čtyři minuty před koncem snížila Klesou po standardce z malého vápna, kterou sudí nařídil po nedovolené malé domů Boleslavských.

A to nebylo vše, v předposlední minutě totiž vyrovnal skóre na 2:2 hezkou hlavičkou Huňa.

Branky: 86. Klesa, 89. Huňa - 30. Kúdela, 68. Hrdlička. Rozhodčí: Kocián - Slavík, Tacina. ŽK: Plašil, Huňa, Tarczal - Sedláček, Táborský, Rolko, Bořil. ČK: 55. Kúdela (Boleslav). Diváci: 1700.

Příbram: Krbeček - Plašil, Nohýnek, Štochl, Šmejkal - Klesa, Tarczal (69. Fantiš), T. Pilík (57. Borek), Hušbauer - Wágner (86. Rodriguez), Huňa. Trenér: Marko.

Boleslav: Šeda - Kalina, Procházka, Rolko, Hrdlička - Mendy, Kúdela, Sylvestre, Sedláček (62. Poláček) - Táborský (58. Bořil), Chramosta (74. Kulič). Trenér: Stanner.

Jan Cigánik Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít