Českou asociaci fotbalových hráčů povede Markéta Haindlová

Markéta Haindlová je novou předsedkyní České asociace fotbalových hráčů. Někdejší šéfka odvolací a revizní komise fotbalové asociace nahradila ve funkci bývalého reprezentanta Karla Poborského, který na konci června odstoupil.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Markéta Haindlová | Foto: Šárka Ševčíková

Haindlová působila ještě poměrně nedávno jako předsedkyně odvolací komise, a zvažovala dokonce, že bude protikandidátkou Miroslava Pelty na post předsedy fotbalové asociace v červnových volbách. Nakonec ale kandidaturu vzdala. Stále ale patří k hlasitým kritikům poměrů v českém fotbale.

Prostředí hráčské asociace Markéta Haindlová dobře zná, doposud v ní působila v pozici místopředsedkyně. Podle ní jsou podobné organizace velmi potřebné, protože chrání zájmy a práva hráčů.

Mezi nejbližší projekty, které chce hráčská asociace v čele s novou předsedkyní realizovat, patří uspořádání turnaje pro hráče bez kontraktu, který by jim mohl pomoct zajistit si angažmá.

Tereza Jelínková, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme