Čeští fotbalisté se v tréninku zaměřili na ofenzivu

Čeští fotbalisté trénovali před zápasy evropské kvalifikace se Skotskem a v Lichtenštejnsku poprvé v kompletním složení. A poprvé také za zavřenými dveřmi.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čeští fotbalisté se připravují na duely se Skotskem a v Lichtenštejnsku | Foto: ČTK

V době internetu, DVD, mp3, 3D a všech dalších vymožeností už dávno není co ukrývat. Týmy toho o sobě vědí tolik, že mohou být fotbalisté informacemi o soupeři za chvíli snadno přesyceni. A časy, kdy mazaní trenéři v tajnosti učili své svěřence fígle, kterými pak protivníka zaskočili, už jsou dávno pryč.

Dnešní zavřené dveře spíše dávají realizačnímu týmu i hráčům pocit klidu. Ve světě profesionálního sportu tolik vzácného. Ale na druhou stranu není to tak, že by na strahovské hůrce reprezentanti jen tak lelkovali.

"Soustředíme se na ofenzivu, protože v minulém zápase se nám nepodařilo vstřelit gól. Budeme se věnovat i standardním situacím, které nám proti Litvě nevycházely," popsal trenér Michal Bílek hlavní náplň tréninku.

Trenér Michal Bílek ví o čem mluví, za jeho působení u národního týmu dali fotbalisté v sedmi zápasech ze standardních situací jediný ze všech devíti gólů. A vstřelil ho navíc Tomáš Sivok, kterého na delší čas vyřadilo ze sestavy zranění.

Alena Benešová, Jaroslav Plašil Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme