Čeští fotbalisté už jsou před kvalifikačními duely kompletní

Fotbalová reprezentace už je před kvalifikačním dvojzápasem proti Skotsku a v Lichtenštejnsku kompletní. Jako poslední se k týmu připojil obránce berlínské Herthy Roman Hubník. Češi nastoupí proti Skotsku v pátek v pražském Edenu, v Lichtenštejnsku v úterý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čeští fotbalisté se připravují na duely se Skotskem a v Lichtenštejnsku | Zdroj: ČTK

Na dopoledním tréninku Hubník ještě chyběl, a tak při modelových akcích obsadili stoperské posty Marek Suchý s Janem Rajnochem, zatímco Michal Kadlec kvůli zvýšené únavě regeneroval a na trávníku se vůbec neobjevil.

Přehrát

00:00 / 00:00

Čeští fotbalisté se připravují na duely se Skotskem a v Lichtenštejnsku

Naplno se nezapojila ani vyklusávající dvojice Zdeněk Pospěch, Václav Kadlec. Kouč Michal Bílek připravil hráčům nácvik přechodu do útoku a překvapivých přihrávek za obranu. Při centrech ze strany nutil útočníky k aktivním náběhům na bližší tyč a soustředěnému zakončení, které se ale hlavně zpočátku nedařilo.

"Ta nevyhranost je na mě znát, na tréninku mi to moc nešlo," hodnotil sám sebe Roman Bednář ještě před odpoledním uzavřeným tréninkem.

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme