Chci do Hoffenheimu, potvrdil nejlepší hráč ligy Kadeřábek

Pavel Kadeřábek se stal nejlepším ligovým fotbalistou uplynulé sezony, v příštím roce ale cenu rád přenechá, protože by rád přestoupil. Na slavnostním zakončení Synot ligy kromě potlesku fotbalistům zazněl i návrh na založení ministerstva sportu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pavel Kadeřábek získal cenu pro nejlepšího hráče Synot ligy, příště ji ale rád přenechá.jpeg | Zdroj: ČTK

„Mým osobním cílem je přestoupit do Bundesligy a zkusit si ji. Nevím, jestli to vyjde, ale asi všichni víte, že se řeší Hoffenheim. Kdyby vyšel, byl bych naprosto spokojený,“ svěřil se Pavel Kadeřábek při přebírání ceny pro nejlepšího ligového hráče. Příště ji prý rád přenechá někomu jinému.

„Chtěl bych mít jasno do ME jednadvacítek, ale teď už to spíš záleží na tom, jak se dohodnou ostatní. Můj názor je, že chci odejít do Hoffenheimu. Rozhodnutí pořád skákala. Měl jsem přestoupit po kvalifikaci na LM, ale s tím Hoffenheim nesouhlasí,“ dodal obránce.

Přehrát

00:00 / 00:00

Vyhlášení nejlepších hráčů uplynulého ročníku Synot ligy sledoval reportér ČRo Jan Kaliba

Na Galavečeru Synot ligy se tleskalo loučícím se veteránům Pavlu Horváthovi s Jaromírem Blažkem, dokonce dvakrát se tleskalo Davidu Lafatovi. Sparťanský útočník na pódium vystoupal coby nejlepší ligový kanonýr a také pro českou verzi Zlatého míče, kterou v předchozích pěti letech vyhrál Petr Čech.

Cenu za trenéra roku získal Miroslav Koubek z Plzně, kterou dovedl k titulu, přestože při loňském příchodu do klubu musel skousnout i nenávistné reakce některých fanoušků. „Je to uspokojivý pocit, byl to tenký let a foukalo ze všech stran,“ glosoval situaci kouč.

A na tenký led se nakonec vydal i Miroslav Pelta. Šéf českého fotbalu svou chvíli slávy na pódiu využil k souvětí tak dlouhému, že se od hodnocení ligové sezony dostal až k doporučení zřídit v našem státě samostatné ministerstvo sportu.

 

Přehled oceněných za letošní sezonu v SYNOT liga!

Posted by FootMag on 31. květen 2015

Jan Kaliba, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme