Chramosta si proti Slovácku věřil na hattrick: S trenérem jsme se dohodli, že ho dám příště

Paradoxně jen 2877 diváků sledovalo dnes po 7. kole nejvyšší domácí soutěže posun mladoboleslavských fotbalistů na samou špici tabulky, kde Středočeši zaostávají nyní jen o skóre za Zlínem. Dvěma góly se o vítězství 3:0 nad Slováckem zasloužil Jan Chramosta.

Jan Chramosta dal Slovácku dva góly, chtěl přidat i třetí

Jan Chramosta dal Slovácku dva góly, chtěl přidat i třetí | Zdroj: ČTK

Výsledek 3:0 mluví za vše. Bylo to jednoduché?

Myslím, že jsme hráli dobře. Slovácko jsme k ničemu nepustili a v prvním půli jsme měli šance, abychom vedli větším rozdílem, bylo by to klidnější. Vyšel nám i nástup do druhé půle a vyhráli jsme zaslouženě.

00:00 / 00:00

Jan Chramosta se po střídání chvíli naštvaný na trenéra, po něm už ho to přešlo

Mladá Boleslav je aktuálně jen o skóre v tabulce za Zlínem. A vy jste dal už 6 gólů.

Samozřejmě. Vstup se nám vydařil, máme 16 bodů. V dalších kolech máme určitě na co navazovat. A když se daří týmu, daří se i jednotlivcům. Já jsem tam od toho, abych práci týmu zúročil. Na začátku sezony se mi to daří.

Navíc těch gólů dnes mohlo být ještě víc.

Jo, i v minulých zápasech jsem měl šance. Ale aspoň to ztratilo k vítězství.

Dukla otočila zápas s Bohemians, výhry se dočkala i Příbram

Střídání v 70. minutě bylo za odměnu, nebo jste měl nějaké problémy?

Problémy nebyly. Byl jsem maličko naštvaný, protože jsem chtěl dát hattrick, ale trenér se takhle rozhodl. Nevím, jestli mě šetří na další zápas. Ptal se, co to se mnou je. Řekl jsem mu, že jsem si věřil na třetí gól. Odpověděl mi, že ho dám příště, tak jsme se domluvili.

Věřil jsem, že obrana by v závěru mohla být otevřená, ale jsem spokojený, že jsme vyhráli.

Takže hattrick si schováváte na příští zápas, kdy jedete do Jablonce?

To jsou moc velká prohlášení. Nečeká nás tam nic lehkého, Jablonec je houževnatý tým. Budeme chtít potvrdit dnešní výkon a odvézt si tři body.

Michal Jurman, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít