Dukla zdrtila Teplice, Slavia opět remizovala

Fotbalisté pražské Dukly dokázali ve třetím kole Gambrinus ligy zvítězit. Na Julisce zdolali Teplice vysoko 4:0. To Slavia ani napotřetí nevyhrála, když opět remizovala. Tentokrát s Olomoucí 1:1 a se třemi body je v dolní polovině tabulky.

Dukla se takhle radovala celkem čtyřikrát

Dukla se takhle radovala celkem čtyřikrát | Zdroj: ČTK

Tepličtí fotbalisté ani nevypadali, že přijeli na Duklu hrát ligový zápas. Domácí byli před gólmanem Grygarem v podstatě neustále a nutili ho skákat od jedné tyče k druhé. Góly přitom Dukla rozložila rovnoměrně – v první půli se prosadili Pázler a Přeučil, ve druhé Berger a Kalouda.

Teplice měly ve druhé půli hned několik šancí, ale Mahmutovič ani žádný z jeho spoluhráčů nepřekonali brankáře Filipa Radu. Jeho otec, Petr Rada, měl jako trenér Slavie o poznání horší večer.

Jeho svěřenci také ve druhém domácím utkání sezóny po prvním útoku hostů prohrávali, protože v úvodu nevyužili své šance. Olomoucký Ordoš přesně hlavičkoval a dokázal domácí obraně, že v této sezóně rozhodně není nijak oslnivá.

Ale tentokrát sešívaní už do poločasu vyrovnali a na začátku druhé části trvale prověřovali obranu Hanáků. Gól ale žádný, takže Olomouc veze z Prahy svůj čtvrtý ligový bod, zatímco Slavia má pouze 3 za remízy 3:3, 2:2 a nyní 1:1.

Dukla Praha - FK Teplice 4:0 (2:0)

Branky: 28. Pázler, 40. Přeučil, 48. Berger, 79. Kalouda. Rozhodčí: M. Paták - Filípek, Pelikán. ŽK: Berger - Ljevakovič, Veverka. Diváci: 1847.

Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)

Branky: 27. Kisel - 12. Ordoš. Rozhodčí: Ardeleánu - Jiřík, Pilný. ŽK: Juhar, Vošahlík - Hubník, Rossi. Diváci: 6148.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít