Fanoušci Sarajeva napadli dva zástupce sponzorů Sparty

Dva zástupce sponzorů fotbalové Sparty napadla při nočním návratu z centra Sarajeva pětičlenná skupina fanoušků domácího klubu. K události došlo přímo před hotelem, ve kterém se česká výprava s výjimkou hráčů ubytovala před odvetným zápasem předkola Evropské ligy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

záchranáři | Foto: Jan Rosenauer

Incident se odehrál ve středu v noci při návratu obou mužů z večeře, na které byli v centru Sarajeva. Skupina útočníků je napadla přibližně ve 23 hodin. Jednomu z nich zlomila nos a způsobila tržné rány, druhému napadenému se podařilo utéct do hotelu a přivolat pomoc. Agresivní fanoušci se poté rozprchli.

„Oba museli být hospitalizováni, nicméně ještě v nočních hodinách se se zástupcem Sparty vrátili zpět na hotel. V dopoledních hodinách absolvovali nějaké kontroly v nemocnici, zdravotní stav naštěstí není tak vážný,“ popsal současnou situaci mluvčí Sparty Ondřej Kasík.

Přehrát

00:00 / 00:00

Mluvčí Sparty Ondřej Kasík o incidentu v Sarajevu

Ten navíc k celé události dodal „Incident vyšetřuje místní policie, spojili jsme se už se zástupci FK Sarajevo, kteří tvrdí, že už měli se svými fanoušky několik schůzek, že s nimi celou situaci řešili. Samotní lidé z klubu se přijedou dotyčným omluvit na hotel.“

Jaroslav Plašil, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme