Fanoušci Sparty na Letné i spali, aby měli lístky na Chelsea

Fotbalovou Spartu požene proti Chelsea vyprodaná Letná. Vstupenky na utkání prvního kolo play-off Evropské ligy vydržely ve volném prodeji jen pět a půl hodiny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Krátce po sedmé už byl na Letné nával | Zdroj: ČTK

„Co jsme slyšeli, tak tu prý někdo i spal. Když jsme pak v 9 hodin přijely, tak už tu byly fronty,“říká jedna z letenských pokladních a dodává, o jaké vstupenky byl největší zájem: „Samozřejmě o ty nejlevnější za 950 korun, které byly do kotle. A pak o ty za 1 500 korun.“

Volný prodej začal v devět hodin, kdy se u sparťanského stadionu tísnily davy, ale netrvalo to dlouho a nával tu připomínalo jen osamocené zahradní křesílko. Jinak tu bylo skoro liduprázdno a lístky stále k mání. Podobné to bylo i v plzeňských Štruncových sadech, kde šly do volného prodeje vstupenky na další duel Evropské ligy mezi domácí Viktorií a Neapolí.

Přehrát

00:00 / 00:00

U obou stadionů byli i naši reportéři

„Šel jsem na blind, co zbylo, tak máme. Jsme dva, chodíme pravidelně. Na Schalke jsem také byl a ještě se mi nestalo, že bych vstupenku nesehnal,“ pochvaloval si příznivec Plzně Jiří Kroupa. Na oba stadiony se chystají i zahraniční fanoušci, ale ne všichni budou hnát dopředu Neapol, respektive Chelsea.

„Žiju tady v Praze a doufám, že Sparta porazí Chelsea. Nemám Chelsea v lásce. Fandím Brightonu. Tady občas chodím právě na Spartu. Byl jsem i na Slavii, ale jako můj klub jsem adoptoval Spartu," říkal jeden Angličan.

A i díky takovým fanouškům mohla Sparta ve 14 hodin a 33 minut vyhlásit, že je její veleočekávaný souboj s Chelsea vyprodaný. Na utkání Plzeň-Neapol se ještě lístky sehnat dají.

Jan Markup, Martin Charvát, Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme