Fanzóna u stadionu v Olomouci nabídne i přímé přenosy českého týmu na ME

Společně si zafandit, zahrát si stolní fotbal nebo si poslechnout regionální kapely. Takový může být program návštěvníků, kteří zavítají do zóny pro fanoušky mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let u Androva stadionu v Olomouci. Své brány otevře poprvé dnes odpoledne. Trefí k ní velice snadno i lidé, kteří v hanácké metropoli nikdy nebyli.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Infostánek je pro zájemce připraven poblíž olomoucké radnice

Infostánek je pro zájemce připraven poblíž olomoucké radnice | Foto: Filip Titlbach

Návštěvníkům Olomouce budou v centru města pro lepší orientaci pomáhat směrovky, které je dovedou až k Androvu stadionu.

Všem milovníkům fotbalu, kteří na zápasy evropského šampionátu přijedou, navíc budou k dispozici poblíž radnice informátoři.

Přehrát

00:00 / 00:00

Podle Daviad Ševčíka z olomouckého magistrátu by měla kapacita fanzóny u Androva stadionu stačit

Pokud nebudou příznivci fotbalu podporovat svá mužstva přímo v hledišti při utkáních, pak mohou zajít třeba do fanouškovské zóny nedaleko Androva stadionu.

„Budeme vysílat zápasy českého týmu ve skupině. Pro děti budou připraveny nafukovací atrakce nebo stolní fotbal, chybět nebude ani občerstvení. V průběhu každého dne pak vystoupí regionální kapely,“ prozradil David Ševčík z olomouckého magistrátu.

Pořadatelům ME fotbalistů do 21 let pomáhají desítky dobrovolníků, třeba jako řidiči

Číst článek

Fanzóna bude otevřena každý den od třinácti hodin. Zda bude stačit zájmu fanoušků, se teprve ukáže. O jejich přílivu na Hanou svědčí zvýšený zájem o ubytování v olomouckých hotelech.

„Předpokládáme, že fanzóna bude mít kapacitu několik stovek míst a dostane se na všechny fanoušky,“ dodává David Ševčík.

Obsluha infostánku je připravena i na fotbalové fanoušky ze zahraniční | Foto: Filip Titlbach

Tomáš Minarčík, Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme