FC Barcelona obdarovala své fanoušky, pozvala je na trénink

Ze Tří králů se radují snad všechny děti ve Španělsku. Mají totiž volno a mohou se těšit z dárků, které jim v předvečer dnešního svátku přinesli Kašpar, Baltazar a Melichar. Své fanoušky, a to i ty malé, obdaroval i klub FC Barcelona. Otevřel jim dveře a pozval je na trénink. Členové klubu mohli přijít zadarmo a pro ostatní byl vstup vcelku symbolických pět eur.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

FC Barcelona - Víc než jen klub | Foto: Jan Kaliba | Zdroj: Český rozhlas

Dostat se na zápas FC Barcelona je pro mnoho fotbalových příznivců velký sen. V Barceloně jich desítky tisíc chodí pravidelně a vždy je to pro ně svátek.

Není divu, že mnoho lidí chce vidět aspoň to, jak jedno z největších fotbalových mužstev na světě trénuje.

Přehrát

00:00 / 00:00

FC Barcelona obdarovala své fanoušky, pozvala je na trénink

Tajemství toho, jak se připravují na nejlepší výkony, odhalili hráči Barcy veřejnosti den po zápasu v Královském poháru, kdy porazili Osasunu 4:0.

Na stadionu bylo plno dětí i celé rodiny včetně maminek. A rozdávaly se dárky, šťastné byly hlavně postižené děti, mezi které přišli hráči a podepsali se jim na dresy, v rukou jim skončily i míče.

Trénink se dal sledovat na zvláštním televizním kanále Barca TV. Zážitek je ovšem hlavně být svému oblíbenému týmu nadosah. Tříkrálový otevřený trénink přilákal na barcelonský stadion Miniestadi 13 tisíc lidí. A to asi nepotřebuje komentář.

David Koubek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme