Fotbalisté Brna prohlubují svou krizi, prohráli popáté v řadě

Fotbalisté Brna na body v úvodním zápase sedmého kola Gambrinus ligy nedosáhli. Na domácím hřišti podlehli Slovácku 0:2. Pro Zbrojovku je to pátá prohra v řadě. Branky hostů vstřelili Kerbr a Košút.

Utkání 7. kola první fotbalové ligy Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 30. srpna v Brně. Václav Ondřejka ze Slovácka (vlevo) a Luděk Pernica z Brna | Zdroj: ČTK

Zbrojovka výsledkem a výkonem ještě více rozčílila už tak dost naštvané fanoušky a přiblížila se samotnému dnu ligové tabulky. Zejména v první půli byli na vystřídání zralí skoro všichni hráči Brna.

Hosté ze Slovácka si počínali dobře takticky a spoléhali se na rychlé útoky. Před přestávkou se tak trefil Kerbr a na 12 minut po začátku druhého poločasu Košút. Domácí sice ve svém výkonu přidali, ale šance na otočení výsledky si nevypracovali.

7. kolo první fotbalové ligy:

Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 0:2 (0:1)

Branky: 36. Kerbr, 67. Košút. Rozhodčí: Kocourek - Nádvorník, Kotík. ŽK: Přerovský - R. Mezlík, Kerbr, Kubáň. Diváci: 3468.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít