Fotbalisté Chelsea dali v Ligovém poháru šest gólů, Manchester City končí

Fotbalisté Chelsea postoupili do čtvrtfinále anglického Ligového poháru. Bez brankáře Petra Čecha, který dostal volno, deklasovali Wolverhampton 6:0. Naopak už ve třetím kole skončil mistrovský Manchester City, který prohrál s Aston Villou 2:4 po prodloužení.

Fotbalisté Chelsea se radují z jednoho ze šesti gólů do sítě Wolverhamptonu v Ligovém poháru | Zdroj: Reuters

Chelsea se povedl vstup do zápasu a v 17. minutě vedla po gólech Cahilla, Betranda a Maty už 3:0. Další tři branky si Blues schovali do druhého poločasu, kdy skórovali Romeu z penalty, Torres a Moses. V sestavě Chelsea nechyběl kapitán John Terry, který dva dny netrénoval kvůli výslechu před národní asociací kvůli údajným rasistickým urážkám Antona Ferdinanda z Queens Park Rangers.

Manchester City vedl 1:0 a 2:1, ale dvacet minut před koncem vyrovnal Agbonlahor. V prodloužení pak rozhodli o překvapivém postupu Aston Villy N'Zogbia a opět Agbonlahor.

Skončil i aktuálně třetí tým Premier League Everton, který prohrál s druholigovým Leedsem 1:2. Třetí kolo ve středu čeká Manchester United proti Newcastlu i Arsenal proti Coventry.