Fotbalisté Dukly remizovali v dohrávce 10. kola s Jabloncem 1:1

Dohrávka 10. kola fotbalové Gambrinus ligy mezi Duklou a Jabloncem skončila po výsledku 1:1 dělbou bodů. Tým z Julisky poslal do vedení Romera, ještě do přestávky srovnával jablonecký Hubník.

Michal Hubník se na hřišti Dukly prezentoval gólem a nastřelenou tyčí

Michal Hubník se na hřišti Dukly prezentoval gólem a nastřelenou tyčí | Zdroj: ČTK

Hosté se museli obejít bez zraněné trojice Eliáš, Jablonský a Valeš a prohrávali už po první střele Dukly na bránu. Po centru Gedeona se k hlavičce dostal v 11. minutě nehlídaný Romera a snadno přehodil gólmana Špita. Domácí navíc mohli svůj náskok hned navýšit. Střela Pospěcha šla ale kousek za zadní tyč jablonecké brány a akrobatický pokus stejného hráče ve 22. minutě zase proletěl nad Špitovým břevnem.

Hostům přinesl úspěch ještě do přestávky rohový kop. Vaňkovu hlavičku sice ve 38. minutě ještě na brankové čáře zastavil Gedeon, zblízka ale celou akci zakončil nekompromisně Hubník a bylo srovnáno.

00:00 / 00:00

Utkání Jablonce na Julisce očima reportéra Jana Kaliby

Po změně stran se za třemi body hnali více domácí. Pokus Romery ale Špit vyrazil a přímý kop Néstora letěl zase těsně vedle tyče. Stejný hráč mohl rozhodnout deset minut před koncem, po centru Mareše ale hlavičkoval jen nad břevno, a když jablonecký Hubník v samém závěru hlavičkoval jen do tyče, skončilo utkání remízou 1:1.

Dukla tím prodloužila sérii bez porážky už na šest kol, na šestý Jablonec ztrácí v tabulce stále jeden bod. Jablonecký gólman Michal Špit stále čeká na vychytanou stou ligovou nulu.

10. kolo Gambrinus ligy: Dukla Praha - Baumit Jablonec 1:1 (1:1)

Branky: 11. Romera - 38. Hubník. Rozhodčí: Orel - Jiřík, Kříž. ŽK: Štetina - Kubista. Diváci: 2024.
Dukla: Rada - Romera, Štetina, Božič (78. Vorel), Vrzal - Kalouda (65. Marek Hanousek), Gedeon, Hlinka - Néstor, Pospěch, Mareš (84. Malý). Trenér: Kozel.
Jablonec: Špit - Zoubele, Kysela, Beneš, Novák - Kubista, Loučka - Kopic (84. Vukadinovič), Vaněk (77. Piták), Třešňák - Hubník (90. Rossi). Trenér: Skuhravý.

Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít