Fotbalisté Dukly se dočkali. Sérii bez výhry protrhli s Hradcem

Pražská Dukla po šesti duelech bez vítězství znovu okusila tříbodovou radost. V předehrávce desátého kola fotbalové Gambrinus ligy porazila na Julisce Hradec Králové 1:0.

Fotbalisté Dukly gratulují Zbyňku Pospěchovi k vítěznému gólu | Zdroj: ČTK

Dukla byla po většinu utkání lepším týmem, ale překonat hradeckou obranu se jim podařilo jenom jednou. Ve 22. minutě zahráli domácí po rohovém kopu signál, míč se dostal až ke Zbyňku Pospěchovi, který nedal zblízka gólmanovi Východočechů Koubkovi šanci.

Hosté působili kromě posledních dvaceti minut hodně nevýrazným dojmem. Když už si příležitost vypracovali, tak ji neproměnili. I proto prohráli na Julisce 0:1.

00:00 / 00:00

Zápas hodnotí v příspěvku Mirka Vasiće dukelští Zbyněk Pospěch i Luboš Kozel

Pražané tak mají nově dvanáct bodů a vyhoupli se na devátou příčku, Hradec je s osmi body na kontě nadále dvanáctý.

Dukla Praha - FC Hradec Králové 1:0 (1:0)
Branka: 22. Pospěch. Rozhodčí: Ardeleánu - Mokrusch, Hrabovský. ŽK: Berger - Pávek. Diváci: 1293.

Dukla: Rada - Romera (88. Božič), Štetina, Vorel, Vrzal - Gedeon, Borek, Podrazký - Berger, Pospěch (78. Marek), Pázler (71. Svatonský). Trenér: Kozel.
Hradec: Koubek - Holeš, Jánošík, Fukal, Poděbradský - Štěpán, Pávek (82. Zec), Harba, Zelený (62. Halilovič) - Dvořák, Voltr (46. Rezek). Trenér: Plíšek.

Jan Suchan, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít