Fotbalisté Hradce, Dukly a Baníku zatím nedostali licenci pro GL

Fotbalové kluby Hradce Králové, Dukly Praha a Baníku Ostrava zatím nedostaly od Licenční komise Fotbalové asociace České republiky licenci na příští ročník první ligy. Odvolat se mohou k licenčnímu tribunálu, který má konečné slovo. Rozhodnuto musí být do 31. května, což je nejzazší termín pro odeslání výsledků licenčního řízení orgánům UEFA.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

24. kolo první fotbalové ligy FC Hradec Králové - Baník Ostrava, 8. dubna v Hradci Králové. Zleva ostravský Dalibor Vašenda a hradecký Marek Plašil | Zdroj: ČTK

Generální ředitel Dukly Michal Šrámek uvedl, že důvodem neudělení licence byly závazky vůči jiným subjektům, které se už ale urovnaly a zbývá je jen administrativně dořešit. Dukla si je proto jistá, že po odvolání licenci obdrží.

V hradeckém klubu se problém týká trávníku a sektoru pro fanoušky hostí, na obojím se ale podle generálního ředitele klubu Richarda Jukla už začalo pracovat, a Hradec tak také věří, že si první ligu i příští rok zahraje.

V ostravském Baníku zatím nevědí, proč licenci nedostali, a čekají na oficiální dopis od fotbalové asociace. Licenci neobdržela ani Viktoria Žižkov, která je už ale jistým sestupujícím do druhé ligy.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme