Fotbalisté jsou v Tours. K dispozici mají česká média i vlastního kuchaře

Čeští fotbalisté už jsou ve Francii, kde pro ně 13. června začne mistrovství Evropy utkáním proti Španělsku. Zázemí našli reprezentanti ve střední Francii ve městě Tours, hotel je přivítal červeným kobercem, první jídlo už si ale výprava zajišťovala sama.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čeští fotbalisté po příjezdu do hotelu v Tours | Zdroj: ČTK

Po příletu do Francie se čeští fotbalisté mohli cítit jako hvězdy filmových festivalů. V hotelu na ně čekal červený koberec, který zaměstnanci na poslední chvíli luxovali. Hotel v centru města byl nazdoben i českými nápisy: „Vítejte v Chateau Belmont.“

„Spolupráce s vedením České výpravy při přípravě hotelu byla bezproblémová. Jsme velmi rádi, že můžeme hostit českou fotbalovou reprezentaci. Žádné speciální věci nikdo nepožadoval. Jedinou výjimkou byly české televizní kanály,“ říká manažerka hotelu Vanessa.

Přehrát

00:00 / 00:00

Ještě před příjezdem české reprezentace byl v hotelu reportér ČRo Mirko Vasić

A tak mají všichni čeští reprezentanti na pokojích možnost sledovat česká média včetně stanic Českého rozhlasu.

Každý pokoj označených jmenovkou. Hráči většinou bydlí po dvojicích, pouze starší reprezentanti mají pokoj pro sebe, například Petr Čech, Tomáš Rosický nebo Jaroslav Plašil.

Česká výprava si s sebou přivezla kuchaře Rudolfa Jurigu, který chystal první jídlo. Fotbalisté měli kuřecí vývar, pečené kuřecí stehno, telecí roládu, boloňské špagety. Nechyběl salátový bufet, sezonní ovoce ani lehké dezerty. „Kluci sní všechno. Nejsou vybíraví,“ pousmál se kuchař.

V areálu hotelu, který přímo sousedí s domovem pro seniory, je i místo na relaxaci. V zázemí hotelu je také obrovský park, je sevřený a není prakticky odnikud vidět.

Hotelový komplex obklopuje rozlehlý park | Foto: Jan Šmíd

Wellness zóna hotelu | Foto: Jan Kaliba

Jeden z pokojů českých fotbalistů | Foto: Jan Kaliba

Jaroslav Plašil má jako zkušenější reprezentant pokoj samostatný | Foto: Jan Kaliba

Hotel českých reprezentantů těsně sousedí s domovem pro seniory | Foto: Jan Kaliba

Mirko Vasić, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme