Fotbalisté Kroměříže nevzdávají v domácím poháru svůj sen, remizovali v Boleslavi

Překvapení jménem Hanácká Slavia Kroměříž ve fotbalovém Ondrášovka Cupu nadále pokračuje. Třetiligový tým totiž dokázal remizovat v úvodním duelu semifinále na hřišti prvoligové Mladé Boleslavi 1:1. I do odvety v domácím prostředí, která se hraje příští úterý, si tak uchoval reálnou naději na postup do finále soutěže.

Ondřej Kúdela (vpravo) z Boleslavi a Jan Hromek z Kroměříže

Ondřej Kúdela (vpravo) z Boleslavi a Jan Hromek z Kroměříže | Zdroj: ČTK

Třetiligová snaživost Hanáků byla na prvoligového soupeře dostatečnou zbraní. A to i přesto, že po nevýrazné úvodní půlhodině se Boleslav dostala do vedení zásluhou přesné trefy Chramosty.

Jenže hosty to neposlalo do kolen a po hrubce brankáře Millera v sedmé minutě druhého poločasu Hromek vyrovnal. Pro kroměřížské hráče to znamenalo povel uchýlit se k taktice totální defenzivy, což slavilo úspěch. Po remíze 1:1 bude odveta příští úterý na Hané hodně zajímavá.

Semifinále fotbalového Ondrášovka Cupu, 1. zápas:

Mladá Boleslav - Hanácká Slavia Kroměříž 1:1 (1:0)
Branka: 34. Chramosta - 52. Hromek. Rozhodčí: Ardeleánu - Lhoták, Mencl. ŽK: Šírl, Kysela - Šilinger, Hajdarovič. Diváci: 1180.

Boleslav: Miller - Kysela, Rolko, Johana (61. Kulič), Šírl (46. Dimutsos) - Mendy, Opiela, Kúdela, Fabián - Chramosta, Řezníček (61. Táborský). Trenér: Stanner.
Kroměříž: Vogl - Stojaník, Šilinger, Klabal, Kovařík - Fiala, Budín, Matoušek, Handl (82. Poturovič) - Hromek, Janča (90. Hajdarovič). Trenér: Lehkoživ.

Jan Kaliba, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít