Fotbalisté Liberce jsou blízko ke čtvrtfinále domácího Poháru, vyhráli v Rosicích

Fotbalisté Liberce vyhráli úvodní zápas osmifinále Poháru České pošty na hřišti třetiliogvých Rosic 4:1. Jsou tak velmi blízko k postupu do čtvrtfinále. Odveta se hraje v listopadu na stadionu Slovanu.

Liberecký Štajner si kryje míč před rosickým Odehnalem

Liberecký Štajner si kryje míč před rosickým Odehnalem | Zdroj: ČTK

Úřadující ligový šampión měl vynikající vstup do utkání. V nejsilnější možné sestavě vedl po čtvrthodině 3:0. Už ve 2. minutě se trefil Šural, další dva góly pak přidal v rychlém sledu Rabušic.

Domácí poprvé ohrozili Hauzra až ve 27. minutě a hned z toho byla branka. Přesný zásah Mička ale nemohl nic změnit na tom, že Liberec vyhraje. Jeho náskok do odvety navíc ve druhém poločase navýšil svým druhým gólem Šural, který tak napodobil Rabušice.

Úvodní zápas osmifinále fotbalového Poháru České pošty:

Slovan Rosice - Slovan Liberec 1:4 (1:3)

Branky: 27. Mičko - 2. a 64. Šural, 9. a 12. Rabušic. Rozhodčí: Lerch - Peřina, Vlasjuk.

Sestava Liberce: Hauzr - Kušnír, Nezmar, Kelič, Fleišman - Šural, Janů, Bosančič (46. Morozenko), Delarge (77. Hadaščok) - Štajner (63. Blažek) - Rabušic. Trenér: Šilhavý.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít