Fotbalisté Liverpoolu prohráli v generálce na finále poháru s Fulhamem

Fotbalisté Liverpoolu se před finále Anglického poháru proti Chelsea nenaladili na vítěznou notu. V dohrávce 34. kola Premiér League podlehli na domácím hřišti Fulhamu 0:1, a to navíc vlastním gólem slovenského reprezentanta Martina Škrtela z 5. minuty utkání.

Fulham's Pavel Porgrebnyak (C) is challenged by Liverpool's Martin Kelly (R) and Jay Spearing during their English Premier League soccer match at Anfield stadium in Liverpool, northern England May 1, 2012 | Zdroj: Reuters

Liverpool zopakoval výsledek z předchozího domácího utkání, v němž West Bromwichi také nedokázal vstřelit ani gól. Ze čtyř posledních zápasů na vlastním trávníku získal Liverpool jediný bod.

Díky těsné výhře se Fulham v tabulce bodově dotáhl právě na osmý Liverpool, pro který byla dohrávka v domácí lize generálkou před zápase finále FA Cupu, v němž se utká s Chelsea na londýnském stadionu Wembley.

Ve druhém úterním utkání Everton remizoval na hřišti Stoke 1:1. Těsně před přestávkou poslal hosty do vedení vlastní brankou Peter Rouch, v 69. minutě zařídil dělbu bodů vyrovnávacím gólem Cameron Jerome.

Anglická fotbalová liga - 34. kolo:

Liverpool - Fulham 0:1 (5. vlastní Škrtel), Stoke - Everton 1:1 (69. Jerome - 44. vlastní Crouch).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít