Fotbalisté QPR v Premier League tápou, ani na šestý pokus nevyhráli

Fotbalový klub Queens Park Rangers se na začátku nové sezony Premier League dostal do krize, když si ani na šestý pokus nepřipsal výhru. Naposledy podlehli Rangers West Hamu United 1:2 a v tabulce jim se ziskem pouhých dvou bodů patří až poslední místo.

Queens Park Rangers' Park Ji-sung (R) challenges West Ham United's Mark Noble during their English Premier League soccer match at Loftus Road in London October 1, 2012 | Zdroj: Reuters

Rangers zaspali začátek utkání a už od 3. minuty prohrávali poté, co se prosadil Matt Jarvis. Ještě do konce prvního poločasu navíc přidal druhou branku do sítě domácích Ricardo Vaz Té.

Hostující celek se pak vyrovnal i s velmi nepříjemným momentem, když Winston Reid upadl po srážce s gólmanem Jussim Jääskeläinenem do bezvědomí a musel střídat.

Queens Park sice po poločasové přestávce snížil díky Adelu Taarbatovi, jenomže vyrovnání zhatilo vyloučení Dikatého po druhé žluté kartě v 75. minutě zápasu, po kterém už se Rangers na větší tlak nezmohli. V tabulce, kterou vede Chelsea, tak jsou s dvoubodovým ziskem ze šesti utkání poslední.

Mallorka v Primera División poprvé prohrála

První prohru v nové sezoně si ve španělské nejvyšší soutěži připsala Mallorka, která i kvůli vyloučení obránce Xima Navarra v 11. minutě duelu prohrála s Getafe 0:1. O jedinou branku utkání se postaral těsně po začátku druhého poločasu Diego Castro. V tabulce tak Mallorka klesla na pátou příčku.