Fotbalisté Realu přišli v nastavení o výhru, náskok v čele se ztenčil

Náskok fotbalistů Realu Madrid v čele španělské ligy se ztenčil na osm bodů. Svěřenci trenéra Josého Mourinha v 28. kole Primera División jen remizovali s Malagou 1:1, když o vítězství přišli až v nastaveném čase. Barcelona tak na Real ztrácí na druhém místě už jen osm bodů.

Real Madrid's goalkeeper Iker Casillas (C) tries to stop a goal scored by Malaga's Santiago Cazorla (unseen) during their Spanish First Division soccer match | Zdroj: Reuters

Real šel do vedení v duelu s Malagou v 35. minutě, po přihrávce Cristiana Ronalda se hlavou prosadil francouzský útočník Karim Benzema. Real dlouho držel naději na další vítězství, jenomže ve druhé minutě nastavení srovnal na konečných 1:1 přímým kopem Santi Cazorla.

Poprvé po sedmi zápasech vyšel střelecky naprázdno portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo, který ale přesto vede tabulku střelců, a to o jeden gól před Lionelem Messim z Barcelony.

Zatímco na mezinárodní scéně se Athléticu Bilbao daří a v Evropské lize postoupil přes Manchester United, v domácí soutěži selhal, když podlehl Valencii 0:3. Všechny tři branky hostujícího celku vstřelil Roberto Soldado.

Španělská fotbalová liga - 28. kolo:

Levante - Villarreal 1:0 (90.+2 Xavi Torres), Mallorca - Atlético Madrid 2:1 (47. vlastní Godín, 49. Pereira - 66. Falcao), Bilbao - Valencie 0:3 (41., 57. a 85. z pen. Soldado), Real Madrid - Málaga 1:1 (35. Benzema - 90.+1 Cazorla).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít