Fotbalisté Slavie nesplnili podmínku vedení klubu, zřejmě je čekají pokuty

Slavia měla z posledních šesti kol ligového podzimu získat devět bodů, to se pražskému mužstvu nepodařilo. Zachránit situaci mohl ještě vítězstvím v Ostravě, jenže v 16. kole remizoval 0:0 a jeden bod tak ke splnění ultimáta chybí. Tým se tak zřejmě nevyhne pokutám.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Slavie nedokázali v Ostravě zvítězit, čekají je pokuty | Zdroj: ČTK

„Zatím nemám žádný signál, že by to mělo být jinak. Co je psané, to je dané, tak se nedá nic dělat. Ale během zápasu jsme na to určitě nemysleli,“ říká trenér Slavie Miroslav Beránek.

Pražský celek si prožil na podzim v Synot lize tři různá období, v tom posledním, pod hrozbou pokut, sice ani jednou neprohrál, jenže nasbíral jen pět remíz a jednu výhru. A tak se podařilo tým po sérii porážek zvednout jen částečně.

Přehrát

00:00 / 00:00

O pokutách mluvil se s trenérem Slavie Miroslavem Beránkem a kapitánem Martinem Latkou reportér ČRo Mirko Vasić

„Podnět vzešel od nás trenérů, chtěli jsme tým trošku nastartovat. Samozřejmě jsme s hráči taky, týká se to i nás. Jsme na jedné lodi, takže vyhráváme i prohráváme společně,“ nevyhýbá se kouč Slavie odpovědnosti. „Dal jsem si největší pokutu,“ přiznává, částky ale neprozradil.

„Výpadek, který jsme měli, byl trestuhodný. Na druhou stranu mančaft byl nový, nově se skládal,“ hledá vysvětlení jeden z nejzkušenějších fotbalistů Slavie Martin Latka.

„Doufám, že budeme mít dobrou zimní přípravu, protože v létě to bylo všeljaké, a jaro bude lepší. Myslím, že potenciál v mužstvu je,“ čeká kapitán vršovického týmu.

Mirko Vasić, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme