Fotbalisté Slavie porazili Příbram a v tabulce jsou pátí

Fotbalisté Slavie a Příbrami rozehráli po reprezentační přestávce 11. kolo Gambrinus ligy. Sešívaní se díky výhře 2:1 dostali na páté místo tabulky, hosté zůstali v sestupovém pásmu. O vítězství sešívaných se postarali Nitrianský a Škoda, za Příbram vstřelil čestnou branku Koukal.

Fotbalisté Slavie slaví třetí gól do příbramské sítě. Před prázdnými tribunami

Fotbalisté Slavie slaví třetí gól do příbramské sítě. Před prázdnými tribunami | Zdroj: ČTK

Až v 37. minutě utkání se domácí mohli radovat, po Kiselově přímém kopu se hlavou prosadil Nitrianský a Slavia vedla 1:0. Příbramským nepomohlo ani dvojí střídání, přes slávistickou obranu se nedokázali propracovat.

Byla to naopak Slavia, která udeřila znovu. Nejprve to zkoušel dělovkou Nitrianský, ten ale ještě těsně minul horní růžek příbramské brány. V 61. minutě byl ale hostující gólman Hruška na Škodův pokus krátký.

Příbram vykřesala jiskřičku naděje dvanáct minut před koncem základního hracího času, když snížil na 1:2 Koukal. Alespoň vyrovnat už ale hosté nedokázali a klesli na předposlední pozici.