Fotbalisté Slovácka si po nevydařené první půli vezou z Dukly bod

Hráči Slovácka poprvé bodovali v aktuálním ročníku Gambrinus ligy. Po třech porážkách remizovali za hřišti pražské Dukly 2:2. Po poločase to na bodový zisk pro Jihomoravany rozhodně nevypadalo.

Pavel Hašek střílí první branku gólmanovi Slovácka Dušanu Melichárkovi

Pavel Hašek střílí první branku gólmanovi Slovácka Dušanu Melichárkovi | Zdroj: ČTK

Do předehrávky čtvrtého kola vstoupili podle očekávání velmi aktivně fotbalisté domácí Dukly, kteří před týdnem smetli Teplice 4:0. Ve 12. minutě se do šance dostal Pázler po Bergerově přihrávce, ale gól z toho ještě nebyl.

O deset minut později se už příznivci Dukly mohli radovat. Po rohu Bergera se jako první dostal k míči Hašek, který ho trefil z voleje ke vzdálenější tyči. 1:0 pro Duklu. Netrvalo to ani deset minut a domácí se radovali podruhé.

Svoji druhou příležitost totiž tentokrát proměnil Pázler a Slovácko vůbec nevypadalo na to, že by si mělo z Prahy odvést nějaký bod.

I na začátku druhého poločasu měla více ze hry Dukla, ale byl to tým Slovácka, který skóroval. Ve 47. minutě snížil Kovář na 1:2. Definitivně do zápasu hosty pak vrátil Volešák, který v 58. minutě srovnal stav na 2:2.

V závěru měl ještě velkou šanci domácí Berger, ale nenaložil s ní ke spokojenosti domácích fanoušků, když jeho střelu vyrazil brankář Melichárek. Oba týmy si tedy rozdělily body za remízu 2:2.